2 головні поради чоловікам: Як зробити жінку щасливою, і перестати пити.
«Хочу п’ю, а хочу не п’ю. Можу взагалі не пити. Якщо хочеш лікуватися, і т.д.», або « Якщо я сам не захочу кинути пити, мені ні один лікар не допоможе», або зовсім просто: « Я пив, п’ю, і буду пити.»
Здебільшого так віповідають, якщо чоловіка просять «не пий, давай будемо лікуватися». Чому так відповідають? Тому, що в світі вже давно науково доведено, що при тривалому зловживанні спиртними напоями, критика до свого стану, в людини, яка п’є, поступово знижується. Це вже є одним з основних симптомів алкоголізму.
В переважній більшості випадків, питання коли лікування вже конче необхідне, вирішує жінка. Жінки терплять і відкладають це непросте для сім’ї, і для чоловіка рішення максимально довго, деколи до останнього. Саме тому, звертаюся до Вас дорогі чоловіки: Я орієнтований виключно на Ваші особисті інтереси, комфорт, і здоров’я, в тому числі і через чоловічу солідарність. Іншими словами : нас двох з Вами тепер збити з «пантелику» неможливо! Вибачте за вислів. Нам з Вами треба триматися разом. Щоб вижити!

Порада №1.

Почуйте Вашу жінку! Обговоріть це питання разом з жінкою в спокійній обстановці обов’язково. Але неупереджено! Спираючись лише на факти. Подумайте самі: для чого Вашій жінці пропонувати Вам пройти лікування? Це ж і для неї, і для Вас, і для сім’ї додаткові проблеми, яких і без того вистачає. Для чого ж тоді жінці пропонувати Вам щось гірше? Гарантую Вам: ніхто з жінок цього робити не буде аж ніяк!

Порада №2.

А тепер головне: « Прошу почуйте мене!» Запрошую Вас в групу, в якій Ваше здоров’я буде надійно захищене. Як? Ви будете мати те, що не знайдете ніде! Лише адаптовані особисто до Вас, до стану Вашого здоров’я самі свіжі, професійні, світового рівня, науково обґрунтовані поради, як відновити і зберегти своє здоров’я. Як перестати пити.
Від сьогодні Ви будете мати особистого досвідченого лікаря, який в будь-який момент Вашого життя обов’язково прийде на допомогу. Консультації безкоштовні. Просто зателефонуйте!
Спілкуватися з Вами будемо, як давні, добрі друзі. Гарантую.
Ви є сильна, неповторна людина! Зламайте в собі те, що зламало безліч відомих, знаменитих людей в усьому світі.
Почніть створювати своє майбутнє, майбутнє своєї сім’ї вже зараз! Зробіть це! Адже Ви цього достойні. Це є вибір сильних!
Ви зможете швидко і без проблем вирішити свої питання.
Для БЕЗКОШТОВНОЇ консультації, щоб отримати конкретну, професійну пораду Ви можете подзвонити по телефону:
(098) 472-48-87; (050) 378-59-53; (097) 902-10-48
Прошу Вас поширити поради, щоб вони дійсно стали в нагоді чоловікам.
Далі повідомлю Вам вичерпно всі інші перевірені життям поради.
Дякую! З повагою - Ярослав Коваленко.