ЯК вижити в цей важкий час, зберегти сім`ю, та надійно захиститись від будь-якого вірусу і сьогодні, і в майбутньому?

ЯК в домашніх умовах відвернути від алкоголю?

ПОРАДА 1

Найсильніший у світі захист від будь-якого вірусу чи бактерії – це Ваш власний ІМУНІТЕТ!

Універсальної таблетки не існує. Це відомо всім. Але, я зобов`язаний розповісти декілька таємниць: ЧОМУ саме ПОРАДА 1 є для Вас життєво важливою в сьогоденні та у майбутньому? Тому що, світ, на жаль, не є і не буде застрахований від повернення до нас будь-якого вірусу знову, оскільки він постійно мутує (видозмінюється). Епідемії повторюються, але під іншими назвами: «Пташинний грип», «Свинячий грип» і т. д. і т.п. До цього ми чули про СНІД, «Еболу». Виникає питання: яка нам різниця, що ми чуємо такі різні назви серйозних небезпек для власного здоров`я? Отже, найголовніше для нас питання: ЯК вберегти своє здоров`я (і життя) і сьогодні, і у майбутньому від будь-якого, навіть дуже небезпечного, вірусу? Єдина відповідь звучить так: тільки і Виключно Ваш власний ІМУНІТЕТ!

Саме тому, якщо Ви хочете зберегти своє здоров`я та життя – прошу Вас: як би не було Вам нудно, і не цікаво, чи не вистачало часу, – прошу Вас прочитайте ці поради до кінця. До розуміння яких я йшов в наркології довгих 42 роки!

Дуже Вас прошу: Почуйте мене!

Унікальний механізм відновлення організму

у Вас є від народження! Це давно доведено світовою наукою.

Так створено Природою. Ми цим могутнім механізмом зцілення просто не користуємось. Тому що мало хто знає про його існування конкретно.

ВПЕРШЕ!

Саме ось тут, Вам будуть розкриті найбільші, видатні відкриття у світовій медицині і наркології ХХІ століття.

БЕЗКОШТОВНО

Чому?

Мільярди Ваших власних бактерій позбавлять Вас від алкогольної залежності!

ЯК? Гарантовано, безпечно, комфортно в домашніх умовах!

ЧОМУ гарантовано? Тому, що саме ці мільярди власних бактерій в організмі – це ж нормальна мікрофлора, яка живе переважно у нашому кишківнику (більшість) та в інших системах організму людини. Цю мікрофлору людини називають ще МІКРОБІОМ. Так от, саме ці мільярди бактерій людини напряму впливають на її поведінку! Крім того, світова наука вже знає, що МІКРОБІОМ людини і робота її головного мозку тісно пов`язані між собою.

Висновок – один-єдиний: керувати цими мільярдами власних бактерій організму – це є могутній, світового рівня, метод не лише лікування організму, а і його ОМОЛОДЖЕННЯ! Що сьогодні і в майбутньому буде залишатись питанням номер 1.

Це найбільш надійний, гарантований спосіб збереження здоров`я і життя людини!

В тому числі 100%, найпотужніший Ваш захист від найрізноманітніших вірусів і шкідливих бактерій.

От саме це і формує Ваш ІМУНІТЕТ!

Тоді виникає ще одне запитання: ЯК Ваш МІКРОБІОМ (в буквальному розумінні цього) спілкується з Вашим мозком? Світова наука також це вже знає: через посередництво гормонів, а також молекул серотоніну (гормон радості) і т.п. На синтез цих гормонів в нашому організмі активно впливають (у тому числі) і наші смакові і нюхові рецептори, на які ми з Вами, звичайно ж, можемо активно впливати.

ВИ УЯВЛЯЄТЕ ЯКА ЦЕ МОГУТНЯ СИЛА ВАШОГО ОРГАНІЗМУ?!

А тепер, прошу Вас дати відповідь на таке питання: ЧОМУ ж нам її не використати для Вашого зцілення? Коли жоден вірус просто не зможе зламати Ваш ІМУНІТЕТ!

ЧОМУ б Вам не дозволити мені зробити для Вас ВСЕ, щоб Ви знову стали життєрадісним, веселим, сильним і молодим? Таким, яким Ви були колись!

Таким, яким Вас створила Природа!

ЯК це зробити? ЯК сформувати могутній МІКРОБІОМ?

Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ: 0984724887 0503785953 0979021048

ПОРАДА 2

Навіть в момент найбільшої тривоги – пам`ятайте: я завжди з Вами і готовий допомогти! ЯКЩО хочете, щоб не боліла душа –

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Цей важкий для Вас шлях ми пройдемо з ВАМИ разом.

ПОРАДА 3

Найнадійніший спосіб зберегти сім`ю – це зрозуміти, що таке

СПІВЗАЛЕЖНІСТЬ.

Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! Обіцяю – Ви будете знати ВСЕ!

ПОРАДА 4

ЧОМУ під час і після проведеного лікування відбувається

ЗАГАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ?

ЯК? Наукою доведено, що в процесі проведеної потужної імунотерапії відбувається поступове відновлення кінцевих ділянок Ваших власних хромосом. За це відкриття вченим була присуджена Нобелівська премія з медицини.

ПОРАДА 5

ЯК вмовити лікуватись? Він відмовляється? ЧОМУ?

ЯК сформувати мотивацію людини?

Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! Обов`язково допоможемо!

ПОРАДА 6

Дорогі мої друзі!

Почуйте мене зараз! Це Ваш шанс! Скористайтесь ним!

ЧОМУ? Нарешті закінчились Ваші безрезультатні пошуки одного-єдиного правильного методу лікування! Від сьогодні Ви будете знати ВСЕ!

Зможете самі порівняти з тими методами лікування про які вже давно чули. Але для досягнення справді надійних результатів в лікуванні, потрібно діяти на всі ланки виникнення, і розвитку будь-якого захворювання. Це знають всі.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ!

ПОРАДА 7

Звичайно, найкращий спосіб – це добровільне лікування!

Якщо Ви прийняли рішення пройти лікувальний сеанс безпосередньо в лікаря – це Ви зможене зробити в будь-який зручний для Вас час. Я працюю щоденно, включно з вихідними днями. Узгодити зручний для Вас день прийому Ви зможете особисто з лікарем по телефону. Але це потрібно буде зробити попередньо за один-два дні. Тим самим Ви уникнете будь-якого скупчення людей. Діє система пільг та знижок.

Вам необхідно лише ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ!

ЛІКУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНЕ, АНОНІМНЕ, БЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ЗДОРОВ`Я! БЕЗ КОДУВАННЯ!

ПОРАДА 8

ЯК самостійно і точно відповісти собі на питання: потрібно вже лікуватись чи ще ні? ЧОМУ? Просто ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ! БУДЕТЕ ЗНАТИ ВСЕ!

ПОРАДА 9

ЯК витримати все це фінансово? Де взяти гроші?

а) Консультації БЕЗКОШТОВНО!

б) Діє система пільг і знижок.

в) Знайте одне: ціни найнижчі!

г) Ви зможете зекономити буквально на всьому: ніяких додаткових витрат на

транспорт.

Всі витрати на придбання ліків в аптеці Ви регулюєте самі, так само, як і інші Ваші витрати.

Всі питання Ви зможете вирішити телефонним дзвінком, не виходячи з дому!

ПОРАДА 10

Ви будете володіти унікальним методом саморегуляції організму, яким користувались ще 1000 років тому древні жреці і фараони. Вас не зламає ніякий вірус, бактерія, депресія. ЧОМУ? Організм ВСЕ зробить САМ!

В цьому полягає секрет зцілення і глибинна мудрість Вашого організму. Це закон! Так створено Природою! Ви будете в повній безпеці!

УВАГА!

Найважливіша для Вас порада:

100% захист від короновірусу - Ваш власний ІМУНІТЕТ! При алкоголізмі він різко знижений. Це знають ВСІ. Тому, щоб надійно вберегти своє здоров`я від короновірусу - ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ.

Увага!

ВПЕРШЕ! ПРОПОНУЮ ВИГІДНУ ДЛЯ ВАС ПРОПОЗИЦІЮ!

Всім, хто мене знає, або лікувався у мене за ці 42 роки роботи: пропоную Вам вигідну співпрацю!

Приведіть зі собою знайомого, родича чи сусіда в якого є такі ж самі проблеми ( але попередньо, обов`язково обговоривши це питання з його дружиною, чи сім`єю) і я Вам гарантую максимальні знижки в лікуванні. Якщо людина все ж таки не погоджується лікуватись – ми будемо працювати з нею дистанційно.

Повну програму зцілення він зможе отримати поштою. Ми станемо з Вами однією командою!

ЯК? Ви не лише допоможете своєму сусідові або знайомому, чи будь-якій іншій людині, яка потребує нашої з Вами допомоги, але і будете мати стабільну фінансову підтримку своєї сім`ї.

ЯК? Ми з Вами зможемо укласти договір про співпрацю.

ВАША ГАРАНТІЯ, - ЦЕ МІЙ 42 РІЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ!

З повагою - Ярослав Коваленко